Obserwatorzy

Translate

środa, 26 czerwca 2013

PARYJA CZYLI AGRORURYSTYKA Z ATRAKCJAMI :))) DLA MIESZCZUCHA .

Gospodarstwo agroturystyczne „Paryja” położone jest na północnym krańcu wsi Ołpiny (gmina Szerzyny, powiat tarnowski, województwo małopolskie) granicząc bezpośrednio z wsiami Żurowa i Swoszowa. 
 Agroturystyka - Sianokosy 2010

Zróżnicowana geograficznie i kulturowo okolica pozwala na samodzielne kreowanie interesujących jednodniowych wycieczek. W odległości 15km można zwiedzić miasteczko Ciężkowice z okazałymi wychodniami skalnymi (Rezerwat "Skamieniałe Miasto"), ciekawą, podcieniową zabudową rynku oraz skorzystać z kąpieli w Białej Dunajcowej. 
W Paryji jest mnóstwo atrakcji więc na pewno nie może być mowy o żadnej nudzie, pozatym piękne okolice, jest co zwiedzać.. czegoż chcieć więcej?! :)
 Paryja  to miejsce jest na językach u miejscowych ze względu na to co zrobili właściciele... zrobili atrakcję dla gości z sianokosów, żniw i innych wiejskich prac. Przyjmują chetnych na ten czas, przy okazji zawsze mają trochę więcej rąk do pomocy, a przyjezdni mogą zobaczyć jak wygląda taka praca.
Więcej szczegółów znajdziecie u źródła klikając na LINKA :) POD ZDJĘCIAMI  .
 
 http://paryja.pogorza.pl/polozenie-agroturystyki.html

Miejsce to poleciła Ewa :)

A Wy znacie równie ciekawe miejsca , to polecajcie je innym , chętnie  tu je zamieszczę :))

2 komentarze:

  1. Cudowne okolice, ja odwiedzam cyklicznie gospodarstwo z agroturystyką w Krostkowie w wielkopolsce. Naprawdę warto odwiedzić.

    OdpowiedzUsuń