Obserwatorzy

Translate

poniedziałek, 24 czerwca 2013

TUSKULUM

Malownicza Kraina Domów Przysłupowych, na styku dawnej granicy Śląska i Łużyc, w pobliżu Gór Izerskich. Jest to obszar o ciekawej i bogatej, ale zapomnianej historii. 
 Wygodne pokoje, ale również klimat sprzyjający wypoczynkowi połączonemu z odkrywaniem historii.
 Dom  położony z dala od miejskiego zgiełku i turystycznych deptaków, stanowi idealną bazę wypadową w pobliskie Góry Izerskie, Karkonosze, do Czech, Niemiec. 
I tu w takim domu przysłupowym mieści się gospodarstwo agroturystyczne  , wystarczy klik w poniższy link i już wiecie wszystko .

http://www.tuskulum.republika.pl/foto/n21.jpghttp://www.tuskulum.republika.pl/foto/n10.jpg
http://www.tuskulum.republika.pl/foto/n08.jpg
     
Te magiczne miejsce poleciła Mirka


Polecajmy sprawdzone miejsca do wypoczynku , jak takowe prowadzicie sami , dajcie znać , chętnie je ZAREKLAMUJĘ  na tym blogu , wszak wakacje tuż tuż, oczywiście żadne koszty się z tym nie wiążą .Jeszcze wielka prośba dla wszystkich którzy tu zaglądają , jeśli macie swoje blogi , wstawcie poniższy banerek u siebie  lub przyłączcie się do licytacji tego obrazu z którego dochód zostanie przeznaczony na dom Tymianka .
Poniższy link odeśle Was do szczegółów .
Oczywiście na portale społecznościowych też możecie  udostępniać  także jeśli   dołączycie  krótki apel do Waszego posta będzie  mile widziany .
Pomóżcie mi rozruszać towarzystwo blogowe , waszych czytelników nawet  z zagranicy :)))2 komentarze:

  1. Wróciłam czas jakiś temu do blogowania. Cieszę się, że i TY jesteś !!!
    uściski

    OdpowiedzUsuń
  2. Interesting site.....will watch!

    OdpowiedzUsuń